Громадську організацію Fenix Finland було створено у березні 2022 року ініціативною групою фахівців у зв'язку з військовими діями в Україні. Організація була заснована фахівцями допомагаючих професій, які самі є мігрантами, та володіють російською та українською мовами.
Волонтерами організації є переважно псі практики, які об'єднали зусилля, щоб допомогти своїми професійними навичками біженцям з України, що прибувають у країну.
Безкоштовні консультації для тих, кому зараз важко!
Ми пропонуємо БЕЗКОШТОВНУ індивідуальну психологічну підтримку тим:
✔️ хто перебуває у важкій життєвій ситуації, ✔️ хто постраждав від війни в Україні, ✔️ хто перебуває у вимушеній еміграції, ✔️ кому необхідно виговоритися у довірчій обстановці, ✔️ кому складно самостійно справлятися з тривогою і є відчуття безвиході.
🗓️ Заповнити заявку на безкоштовну он-лайн консультацію Ви можете за посиланням.
Іноді, присутність уважної людини поряд, яка не засуджує, вже може бути підмогою!
Підписуйтесь на наш канал
🙏 Діліться цією інформацією з тими, кому це може бути важливим!З любов'ю та відкритим серцем,
FENIX FINLAND – психологічна підтримка мігрантам у Фінляндії