- Семінар з Ukko.fi на тему Що таке вільне підприємництво?
- Як розпочати роботу у ролі вільного підприємця Ukko.fi?
- Ось як ви починаєте легке підприємництво у Фінляндії
- Що означає термін "легке підприємництво"?
- Ось так на практиці працює легке підприємництво
- Вільний підприємець чи найманий працівник: визнайте різницю та визначте спосіб працевлаштування самостійно
Якщо ви хочете отримати безкоштовну пропозицію від Ukko (0% коміссія) - підписуйтесь на наш Telegram канал https://t.me/FinUA_channel та заповніть форму https://tally.so/r/wk9eRe
Семінар з Ukko.fi на тему Що таке вільне підприємництво?
Як розпочати роботу у ролі вільного підприємця Ukko.fi?
Ось як ви починаєте легке підприємництво у Фінляндії
Що означає термін "легке підприємництво"?
Легке підприємництво означає найняти себе як підприємця, але без власного номера реєстраційного коду підприємства (y-tunnus). Вільний підприємець виставляє рахунок за свою роботу через білінгову службу виставлення рахунків. Вільний підприємець працює як підприємець: узгоджує кожен робочий проект окремо із замовником або клієнтом.
На практиці це може означати, наприклад, що ви можете самі виставляти рахунки за свою роботу або реалізувати свою експертизу самостійно. Ви самі вирішуєте, які робочі проекти ви ухвалюєте, коли і на кого ви працюєте.
Ось так на практиці працює легке підприємництво
Почати легке підприємництво можна в будь-який момент, без складних робочих стадій. Коли ви зареєструєтесь у службі свобідного підприємця (наприклад, UKKO Kevytyrittäjä), ви додасте фінську податкову картку до послуги та зможете одразу надсилати рахунки.
Ось як ви починаєте виставляти рахунки:
- Зареєструйтеся в білінговій службі виставлення рахунків і додайте необхідну інформацію до свого профілю
- Домовтеся з вашим клієнтом про роботу: яку роботу ви будете виконувати, коли і за яку ціну (це потрібно узгодити письмово: скласти з клієнтом договір доручення)
- Виконувати роботу
- Надішліть рахунок із білінгової служби виставлення рахунків поштою, електронною поштою або як онлайн-рахунок
- Ви отримаєте зарплату на свій рахунок, коли клієнт оплатить рахунок (в службі UKKO ви також можете миттєво зняти свою зарплату, докладніше)
Що вам потрібно, щоб розпочати легке підприємництво?
- Електронна адреса для реєстрації
- Фінська податкова картка (пізніше ви отримаєте інформацію, як її отримати)
Що має бути у договорі доручення?
- Яку роботу ви будете виконувати, тобто ваші робочі завдання
- Графік роботи: коли виконуються завдання
- Вартість роботи
- Інформація щодо виставлення рахунку клієнту та час надсилання рахунку
- Можливі інші умови
Як оцінити вартість своє роботи як свобідного підприємця?
Коли ви думаєте про те, скільки ви будете отримувати з клієнта за свою роботу, пам'ятайте, що Вільний підприємець піклується, наприклад, про накопичення свого соціального страхування та пенсії. Крім того, ви сплачуєте невелику комісію за білінгову послугу з виставлення рахунків. Крім того, при виставленні рахунків до вартості виконаної роботи у Фінляндії додається податок на додану вартість, який зазвичай становить 24%. Ці додаткові витрати мають бути включені до суми, яку ви виставляєте.
Наприклад:
- У оплачуваній роботі вам платитимуть 15 євро за годину виконання завдання
- Як вільний підприємець, ви виставляєте рахунок 22 євро за годину за те саме завдання, і у вас залишається практично стільки ж грошей після додаткових витрат.
- Якщо ви самостійно купуєте, наприклад, засоби захисту чи інше необхідне на роботі обладнання, також візьміть до уваги їх вартість у погодинній ціні.
Вільний підприємець чи найманий працівник: визнайте різницю та визначте спосіб працевлаштування самостійно
У Фінляндії прийнято працювати як найманий робітник, але сьогодні також поширене і легке підприємництво. Особливо в будівельній галузі є багато свобідних підприємців, які можуть працювати на різних клієнтів за потреби.
Важливо знати, чи працюєте ви як вільний підприємець або як працівник, який отримує зарплату, тому що ваші права та обов’язки в цих ситуаціях різні.
Будьте уважні: інколи важко визначити, чи претендуєте ви на роботу в якості найманого працівника чи свобідного підприємця.
Задайте ці запитання, щоб дізнатися, чи шукаєте ви роботу як найманий працівник або як вільний підприємець:
- Чи будуть вам платити за роботу зарплату, чи ви маєте намір виставляти рахунки за роботу через білінгову службу виставлення рахунків?
ЗАРПЛАТА: ви найманий працівник
ВИ ВИСТАВЛЯЄТЕ РАХУНОК: ви вільний підприємець
- Чи буде укладено трудовий договір на виконання роботи?
ТАК: ви найманий працівник
НІ, ЛИШЕ ДОГОВІР ДОРУЧЕННЯ: ви вільний підприємець
- Чи піклується роботодавець про ваші пенсійні виплати та страхування на випадок безробіття?
ТАК: ви найманий працівник
НІ: ви вільний підприємець, і ви повинні самостійно подбати про їх оплату
До уваги! Номер три - особливо важливий момент: якщо ви вільний підприємець, ви повинні оформити пенсійну страховку для підприємців YEL, на підставі якої вам будуть виплачувати, наприклад, допомогу у зв’язку з хворобою, якщо вам доведеться взяти тривалий лікарняний лист. Через білінгову послугу UKKO ви також отримуєте страховку YEL, яка нараховується безпосередньо з вашої зарплати.
Після того, як ви з’ясували, чи бути вам свобідним підприємцем або найманим працівником, ви можете вирішити для себе, у який спосіб ви хочете працевлаштуватися. Дізнайтеся в наведеному нижче списку, які права та обов’язки належать до обох варіантів, і вирішіть, який з них вам більш за все підходить!
Коли ви вільний підприємець:
- Ви укладаєте з клієнтом договір доручення
- Ви самі виставляєте рахунки за свою роботу
- Ви самі визначаєте вартість своєї роботи
- Ви вирішуєте, на кого працювати, коли і на яких умовах
- Ви можете працювати на кількох різних клієнтів одночасно
- Ви несете відповідальність за своє соціальне забезпечення та страхування (білінгова служба UKKO допомагає в цьому та робить автоматично необхідні відрахування з вашої зарплати)
- Вам не платять за лікарняні, але ви можете вирішувати, коли брати відпустку
Коли ви найманий працівник:
- Ви укладаєте трудовий договір з роботодавцем, у якому ви узгоджуєте заробітну плату, робочі завдання та робочий час
- Роботодавець виплачує зарплату безпосередньо на ваш рахунок
- Як правило, вам не дозволяється працювати на конкуруючі компанії
- Ваш робочий час і відпустка визначаються відповідно до практики компанії роботодавця (вам нараховуються оплачувані відпустки відповідно до трудового законодавства Фінляндії)
- Ваш роботодавець утримує всі податки та внески на соціальне страхування з вашої зарплати
- Ви також отримуєте зарплату, якщо ви захворіли та були змушені бути відсутнім на роботі
Пам’ятайте, що легке підприємництво – це завжди ваше власне рішення. Легке підприємництво пов’язане з обов’язками, але також і з великою свободою. Легке підприємництво пропонує гнучкість, яка не обов’язково є доступною в оплачуваній роботі. Утім, якщо легке підприємництво здається вам невідповідним варіантом, ви завжди можете обрати оплачувану роботу та відхилити пропозиції роботи, які вимагають статус легкого підприємництва. Найголовніше, щоб ви самі прийняли рішення!
Яку роботу я можу виконувати як вільний підприємець? Коротко про приклади, винятки
Як вільний підприємець ви можете виконувати найрізноманітніші роботи. Ви можете працювати як вільний підприємець, наприклад, будівельником, електриком або сантехніком чи перукарем.
Деякі роботи у Фінляндії вимагають спеціальні дозволи (ліцензії), а це означає, що вам потрібно як свобідному підприємцю мати офіційні дозволи, кваліфікацію або сертифікати для їх виконання. Вільний підприємець завжди несе персональну відповідальність за отримання необхідних дозволів (ліцензій) та, у разі потреби, за їх продовження. Для деяких із цих дозволів (ліцензій) також потрібен власний ідентифікаційний код підприємства (Y-tunnus): ви не можете його отримати як вільний підприємець.
Наприклад, вам потрібен дозвіл (ліцензія), кваліфікація або сертифікат для таких робіт:
- Роботи з монтажу інженерних мереж будівль, вентиляційного обладнання та гідроізоляції
- Електромонтажні роботи
- Роботи з азбестом
- Охоронна діяльність і забезпечення дотримання порядку
- Кейтеринг та організація громадського харчування
- Трубочисні роботи
- Нанесення татуювань та пірсингу
- Вогневі роботи
Дізнайтися тут, який дозвіл вам потрібен для кожної роботи зі списку.
Ви не можете виставляти рахунки за ці роботи як свобідний підприємець. У будівельній галузі, як вільний підприємець, вам не дозволені, наприклад, слюсарні роботи по замкам, вибухові роботи або гірничі роботи.
Якщо ви виконуєте роботу, яка не може бути оплачена вам як свобідному підприємцю, ви можете стати приватним підприємцем без створення юридичної особи (toiminimi, tmi). Ви можете дізнатися в посібнику ”Школа підприємництва”, що потрібно врахувати, відкриваючи власну компанію.
Вам завжди потрібні наступні документи, якщо ви працюєте як вільний підприємець у Фінляндії:
- Податкова картка
- Посвідчення (картка) особи
- Дозвіл (посвідка) на роботу (якщо ви не є громадянином Фінляндії)
Азбука фінського трудового життя (Suomalaisen työelämän ABC)
У фінському трудовому житті є кілька речей, які ви повинні знати, перш ніж почати шукати роботу. Ось короткий виклад найважливіших практичних питань:
Дозвіл на проживання (посвідка) і право на роботу у Фінляндії
Якщо ви хочете працювати у Фінляндії, але ви не є громадянином Фінляндії, вам потрібен дозвіл на проживання. Дозвіл на проживання не потрібен, якщо ви маєте візу або походите з країни, громадянам якої не потрібна віза у Фінляндії. Однак зауважте, що коли термін дії вашої візи або безвізового періоду перебування закінчується, ви повинні подати заявку на отримання дозволу на проживання, якщо ви хочете продовжувати працювати у Фінляндії.
Ви можете подати заявку на дозвіл на проживання або до того, як ви знайшли роботу, або після того, як ви знайшли роботу. Якщо у вас вже є, наприклад, більш тривале доручення з виконання робіт в якості свобідного підприємця, ви можете подати заявку на дозвіл на проживання на підставі вашої роботи. У цьому випадку під час надання вам дозволу на проживання буде оцінено, чи зможете ви прожити у Фінляндії із зарплатою або винагородою, що виплачується за вашу роботу.
З іншого боку, якщо ви ще не маєте роботи, ви можете подати заявку на дозвіл на проживання на інших підставах і таким чином отримати право працювати у Фінляндії.
Якщо у вас вже є дозвіл (посвідка) на проживання, перевірте, чи міститься там право на роботу.
Ознайомтеся з інструкціями щодо імміграції на сайті Міграційної служби Фінляндії, Migri.
Як ви отримуєте свою зарплату на свій банківський рахунок?
- Фінський банківський рахунок
Отримавши дозвіл (посвідку) на проживання, ви можете відкрити рахунок у фінському банку, на який буде виплачуватися ваша зарплата. Ознайомтеся з фінськими банками та виберіть, який з них вам найбільше підходить. Вам, як свобідному підприємцю, не обов’язково мати рахунок підприємства: достатньо звичайного поточного рахунку. Через білінгову службу UKKO зарплату можна також виплачувати на банківський рахунок у вашій країні, якщо він знаходиться в зоні SEPA (країни ЄС, Великобританія, Швейцарія та Норвегія).
- Податкова картка та фінський особистий ідентифікаційний номер
Коли ви працюєте у Фінляндії як найманий працівник або як вільний підприємець, вам завжди потрібна податкова картка. Щоб отримати податкову картку, вам необхідно записатися на прийом до відділення Податкової адміністрації, де вам оформлять фінський особистий ідентифікаційний номер і нададуть податкову картку. Ознайомтеся на сайті Податкової адміністрації, як записатися на прийом і яка інформація та документи потрібні для відвідування.
Податкова картка є важливою: за роботу без податкової картки із зарплати утримується 60% прибуткового податку! Тож перед початком роботи переконайтеся, що у вас є податкова картка, і надайте її роботодавцю, або, як вільний підприємець, додайте її до служби виставлення рахунків, якою ви користуєтеся.
Якщо ви не можете отримати фінський особистий ідентифікаційний номер, ви отримаєте податковий номер замість податкової картки. Ви можете отримати податковий номер, наприклад, якщо ви перебуваєте у Фінляндії як шукач притулку або отримали притулок у Фінляндії. Навіть якщо у вас ще немає роботи або договору доручення з клієнтом, ви можете отримати податковий номер замість податкової картки.
- Яка інформація потрібна для рахунку?
Коли обумовлена робота виконана, настав час відправити рахунок. Переконайтеся, що рахунок містить наступну інформацію:
- Ваші трудові обов'язки
- Час виконання робіт (дати)
- Вартість виконаної роботи (договірна ціна або ціна на основі часу, наприклад, погодинна ціна)
- Ставка та сума податку на додану вартість
- Умови оплати і термін платежу (для клієнтів підприємств термін платежу часто становить, наприклад, 14 днів)
За потреби ви також можете отримати розрахунок оплати або платіжну відомість у службі виставлення рахунків. Тут ви можете дізнатися, на додаток до інформації, згаданої вище, скільки податку на прибуток і можливого страхового внеску YEL та плати за послуги виставлення рахунків було утримано з вашої зарплати.
Правила гри у фінському трудовому житті: законодавство та колективні договори
Фінське трудове життя має чіткі правила, згідно з якими виконується робота. У Фінляндії ви також зазвичай завжди отримуєте допомогу, якщо на робочому місці не все відбувається за правилами.
У Фінляндії умови праці, обов'язки роботодавця та працівника регулюються насамперед трудовим законодавством. Відповідно до закону роботодавець зобов’язаний забезпечити працівника місцем для роботи та робочими інструментами, а також виплатити обумовлену винагороду за роботу, тобто заробітну плату. Обов'язок працівника - ретельно виконувати доручену йому роботу згідно з розпорядженнями роботодавця.
Крім того, додаткові умови узгоджуються в колективних договорах між асоціаціями роботодавців і організаціями працівників у різних сферах. У колективних договорах приймаються рішення, наприклад, про загальний рівень заробітної плати і, більш детально, про робочий час. Вам варто знати загальні аспекти колективного договору у своїй галузі та принаймні знати, де з ним можна ознайомитеся, якщо договір вам знадобиться.
Свобідному підприємцю також корисно знати трудове законодавство Фінляндії, хоча воно не завжди стосується в свобідного підприємця: вільний підприємець є підприємцем з точки зору фінського законодавства. Однак ви можете використовувати колективний договір у своїй галузі як відправну точку для ціноутворення, наприклад, цін за свою роботу.
Приклад:
Роберт Ракентая працює будівельником, виставляючи рахунки за свою роботу як вільний підприємець. Роберт ознайомився з колективним договором у будівельній галузі, де заробітна плата галузі була узгоджена таким чином:
Погодинна заробітна плата
Групи складності євро за годину (1.5.2023)
I Працівник-початківець 11,71
II Працівник з невеликим досвідом 13,19
III Початківець-професіонал 14,45
IV Професіонал 15,91
V Досвідчений професіонал 17,32
VI Досвідчений професіонал найвищого рівня 18,52
Перш ніж переїхати до Фінляндії, Роберт десять років працював у своїй країні будівельником на різних посадах, і, виходячи зі свого досвіду, він відносить себе до категорії «V Досвідчений професіонал». Виходячи з цього, Роберт підрахував, що для того, щоб отримати такий же рівень винагороди за свою роботу, як вільний підприємець, він виставлятиме рахунок 32 євро за годину роботи за контрактом.
Роберт також знає, що окрім погодинної оплати праці, у колективному договорі визначено заробітну плату з додатковою грошовою винагородою та відрядну заробітну плату, і він також може виставляти рахунки за свою роботу відповідно до цих видів заробітної плати, якщо доручення має, наприклад, договірний характер.
Як знайти роботу у Фінляндії?
У Фінляндії є державна служба зайнятості та економічного розвитку, мета якої полягає у наданні допомоги шукачам роботи. На сайті служби TE-Palvelut є багато вакансій, і це місце, де варто розпочати пошук роботи.
Ще один хороший спосіб пошуку роботи - це прямий контакт із компаніями у вашій галузі. Наприклад, вирушаючи на роботу в будівельну галузь, варто зателефонувати або написати пропозиції через електронну пошту у відділи персоналу великих будівельних компаній. Під час першого контакту відразу повідомте, чи хочете ви працювати найманим працівником або свобідним підприємцем.
Як вільний підприємець, ви можете легко пропонувати свої навички різним роботодавцям. Коли ви працюєте як вільний підприємець, знайти роботу також може бути легше: ви можете працювати на основі проекту для різних роботодавців, коли їм потрібна ваша частка у роботі.
Щоб розпочати пошук роботи, відвідайте наступні сайти:
- TE-palvelut
- Школа підприємництва: Легке підприємництво
- Посібник з ціноутворення UKKO
- Посібник з маркетингу UKKO
Практики будівельної галузі
Багато іммігрантів, які приїжджають до Фінляндії, працюють у будівельній галузі. У будівельній галузі є деякі практики, з якими слід ознайомитися перед початком роботи.
Чек-лист для легкого підприємництва в будівельній галузі у Фінляндії:
- Вам потрібні дозволи, ліцензії, кваліфікації та сертифікати?
Перевірте тут, для виконання яких робіт вам потрібні дозволи, кваліфікації та сертифікати. Також у статті ви знайдете інформацію про те, куди можна подати документи на отримання цих дозволів. Завжди переконайтеся, що у вас є необхідні дозволи, коли ви починаєте роботу. Якщо на будівництві стався нещасний випадок або аварія, свобідному підприємцю, який працював без дозволів, можливо, доведеться відшкодувати збитки.
- Охорона праці: пам'ятайте про необхідні засоби захисту
У Фінляндії ми ретельно ставимося до охорони праці. Перед початком роботи уточніть, чи надає клієнт необхідні засоби захисту і які з них вам необхідно придбати самостійно. Зауважте, що як свобідний підприємець ви можете порахувати витрати з податків, які ви понесли для придбання потрібних речей для роботи!
- Страховки мають бути у порядку
У будівельній галузі діють певні страховки, які вільний підприємець повинен мати, щоб працювати на будівництві. Багато клієнтів вимагають від свобідного підприємця підтвердження страхування відповідальності та страхування від нещасних випадків. Маючи ці страховки, ви застрахували себе в ситуації, коли на будівництві трапиться нещасний випадок, коли, наприклад, поламається дороге обладнання або ви травмуєте себе.
Найпростіший спосіб оформити свою страховку - це страховка UKKO-turva, яка включає комплексне страхування відповідальності та страхування від нещасних випадків.
- Завжди укладайте договір у письмовій формі
Компанії часто поспішають направити працівників на свої об’єкти, і іноді здається, що в поспіху забувають про складання письмового договору. Однак, ви як вільний підприємець, завжди пам’ятайте, що потрібно скласти письмовий договір.
Письмовий договір допомагає вам і роботодавцю домовитися, наприклад, про зарплату так, щоб обидва були добре обізнані про однакову суму. Поширене непорозуміння полягає в тому, чи йдеться мова про суму, яка вже включає ПДВ, чи податок буде додано до узгодженої суми. Письмовий договір дозволяє уникнути непорозумінь, а також можна пізніше перевірити, про що було погоджено.
Ось так ви можете почати свою діяльність як вільний підприємець
Вільний підприємець UKKO
Ви можете розпочати свою діяльність як вільний підприємець UKKO, якщо у вас є дозвіл на проживання або рішення про надання притулку, а також податкова картка чи податковий номер. Ви можете легко зареєструватися тут.
По-перше, ознайомтеся з інструкціями «Школи підприємства UKKO» для свобідних підприємців. Ви також можете завантажити наш посібник про ціноутворення та з маркетингу своїх навичок. На додаток до цих інструкцій служба підтримки клієнтів UKKO завжди рада допомогти з будь-якими запитаннями, які у вас виникають.
[Інфографіка про те, як розпочати свою діяльність через білінгову систему вільний підприємець UKKO?]
Коли вам потрібен свій номер реєстраційного коду підприємства (Y-tunnus)?
якщо ви працюєте в галузі або виконуєте робочі завдання, за які не можна виставити рахунки як свобідний підприємець, вам може знадобитися власний номер реєстраційного коду підприємства (Y-tunnus). Власний номер реєстраційного коду підприємства (Y-tunnus) ви легко отримаєте в службі білінгової системи Свобідний підприємець UKKO. Ви можете стати приватним підприємцем без створення юридичної особи (toiminimi, tmi) або створити акціонерне товариство через службу UKKO Yrittäjä, що особливо підходить для підприємницької діяльності на повний робочий день. Якщо ви не знаєте, який варіант вам найбільше підходить, наша служба підтримки клієнтів також може допомогти вам із питаннями, пов’язаними з номером реєстраційного коду підприємства (Y-tunnus).
Безпека та відповідальність
У підприємництві завжди варто діяти безпечно та відповідально. Особливо в будівельній галузі необхідно подбати про безпеку підприємця, інших працівників та обладнання, що використовується. Якщо станеться нещасний випадок відповідне і достатньо комплексне страхування захищає підприємця, його колег по роботі і клієнта, наприклад, забезпечуючи засоби до існування особи, з якою стався нещасний випадок та компенсацію за можливі фінансові збитки.
Страховка UKKO-turva пропонує страхування для свобідних підприємців
Страховка UKKO-turva завжди має бути, коли ви працюєте як вільний підприємець UKKO. Страховка UKKO-turva - це пакет страховок і посібників, і її мета - допомогти вам працювати як вільний підприємець та забезпечити безпечну роботу легко і без зусиль.
Страховка UKKO-turva включає, серед іншого:
- Страхування від нещасних випадків та страхування відповідальності, включаючи страхування правового захисту та страхування консультантів
- Посібники та курси з продажу, маркетингу та ціноутворення власної роботи
- Збірник типових договорів, де можна знайти основу, наприклад, для складання договору доручення
- Цінові знижки як, наприклад, оренда автомобілів і житла, придбання робочого одягу, навчальних матеріалів, банківські послуги та медичні послуги.
Зокрема, страхові поліси UKKO-turva розроблені таким чином, щоб вони підходили якомога більшій кількості галузей і приносили користь як свобідному підприємцю, так і клієнту замовнику. Страховки також відповідають вимогам клієнтів будівельної галузі щодо страхування свобідних підприємців, і ви завжди можете легко завантажити страхові свідоцтва з власного UKKO-акаунту новим клієнтам.
Картка Valttikortti для будівельної галузі
У Фінляндії в будівельній галузі кожен, хто працює на будівництві, повинен мати посвідчення (картку) особи за назвою Valttikortti. Позначка містить особисту інформацію та податковий номер особи, яка працює на будівництві, і використовується, наприклад, для контролю доступу та забезпечення безпеки роботи.
Білінгова служба UKKO прагне зробити відкриття підприємницької діяльності максимально простим і безпечним. Тому ви легко можете замовити картку Valttikortti через нас.
UKKO завжди забезпечує ідентифікацію своїх користувачів і несе відповідальність як постачальник послуг
UKKO.fi завжди забезпечує ідентифікацію своїх користувачів і таким чином запобігає зловживанням. Лише вільний підприємець сам може створити обліковий запис UKKO.fi та надсилати рахунки.
Ви можете ідентифікувати себе як свобідного підприємця у такі способи:
- Облікові дані фінського онлайн-банкінгу
- Посвідчення особи з фотографією: фотографія, на якій ви тримаєте фінське або офіційне посвідчення особи, видане вашою країною, наприклад, паспорт, біля вашого обличчя
Якщо ви не є громадянином Фінляндії чи країни ЄС, вам також потрібна віза, дозвіл (посвідка) на проживання та, можливо, ваш окремий дозвіл на роботу на етапі ідентифікації. Якщо ви не впевнені, як себе ідентифікувати, наша служба підтримки клієнтів із задоволенням вам допоможе.
Крім того, ми завжди стежимо за тим, щоб за кожну виконану роботу були сплачені всі встановлені законом платежі, такі як податки та внески на соціальне страхування. Таким чином забезпечується соціальна захищеність свобідного підприємця та правильно накопичується пенсія. Як відповідальний оператор, ми якомога найкраще гарантуємо, що свобідний підприємець не виходить за межі соціального забезпечення за жодних обставин.
UKKO завжди була піонером у сфері легкого підприємництва, а тому ми вважаємо своїм обов’язком показувати приклад і в плані операційної відповідальності. UKKO завжди гарантує, що користування послугою не є невиправдано складним або дорогим, і що всі фінські закони та правила дотримуються. Ми також пропонуємо страхування UKKO-turva нашим свобідним підприємцям, щоб забезпечити для них безпечне та відповідальне підприємництво.
⏰ Будь ласка, перезавантажте сторінку, коли повертаєтесь на сайт, щоб побачити останні зміни: 18.09.2024 о 21:51 на сторінці Українські товари у Фінляднії
Currently, we prioritise the Ukrainian version of the website. For the most up-to-date information, check FinUA надає підтримку та необхідну інформацію українцям у Фінляндії and use 🌐 Google Translate →
- Семінар з Ukko.fi на тему Що таке вільне підприємництво?
- Як розпочати роботу у ролі вільного підприємця Ukko.fi?
- Ось як ви починаєте легке підприємництво у Фінляндії
- Що означає термін "легке підприємництво"?
- Ось так на практиці працює легке підприємництво
- Вільний підприємець чи найманий працівник: визнайте різницю та визначте спосіб працевлаштування самостійно
В імейлі зазначте тему: FinUA
🌻 Офійний партнер Support Ukraine Now